محل تبلیغات شما

پرستاران، نماد ترویج مهربانی»

سید حسن چلک

رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران

دغدغه های یک مدد کار اجتماعی - سید حسن  چلک، برای سومین بار به عنوان  رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران انتخاب شد
آنچه پرستاران در نظام بهداشت و درمان بویژه در ایام کرونا از خود نشان دادند، این بود که انسانیت را نهادینه کردند و نوعدوستی را در عمل به همه نشان دادند. اگرچه نسبت به دشواری‌های کار آنها به این قشر توجه شایسته‌ای نمی‌شود، اما این افراد نشان دادند که نسبت به تعهدات حرفه‌ای و اخلاقی خود از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنند. پرستاران، نماد ترویج مهربانی هستند، وقتی خانواده‌ها از درمان بیماری ناامید هستند، این پرستاران هستند که با صبوری خود به آنها امید می‌دهند. هیچ‌وقت، یک پرستار در هیچ شرایطی خستگی خود را به بیمارش منتقل نمی‌کند. من چندین سال با پرستاران کار کردم و از نزدیک دیدم که چگونه عشق خود را با بیماران تقسیم می‌کنند. به نظر من درمان بیماری بدون حضور پرستار امکانپذیر نیست.

منبع:رومه ایران/30 آذر99 

« اطلاع رسانی درباره ایدز را فراموش نکنیم»

ایدز و اطلاع‌رسانی شفاف به جامعه

« سلامت اجتماعی در حوزه مسوولیت اجتماعی»

پرستاران ,درمان ,ترویج ,نماد ,نشان ,پرستار ,نماد ترویج ,خود را ,نشان دادند ,نسبت به ,پرستاران، نماد ,نماد ترویج مهربانی»

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرح حال منو مهدیار کانون جرعه نور ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر یک دو سه سازه mabibadab spinricapga نماز معراج مومن آموزش کسب درآمد اینترنتی neldisttobbo atlysgelu مجله علم و فناوری دبیرستان نمونه دولتی حضرت قائم (عج)-فریمان